Iskolánk

Tisztelt Látogató!

Üdvözöljük Önt az Adyligeti Rendészeti Szakgimnázium honlapján.

Tanintézetünk egyike a jelenleg Magyarországon működő négy (Adyligeti, Miskolci, Körmendi, Szegedi) rendészeti szakgimnáziumának, ahol elsősorban rendőr tanulók képzése, valamint különféle szakmai továbbképzések folynak.

Iskolánk minden dolgozójának célja, hogy olyan szakmailag és társadalmilag elismert oktatási intézményt teremtsünk, ahol kihívás és büszkeség mind tanulónak, mind pedagógusnak, mind pedig dolgozónak lenni.

Honlapunk összeállítása során törekedtünk a célszerűségre, áttekinthetőségre és információgazdagságra. Bízunk benne, hogy oldalunkon minden, Önt érdeklő információt megtalál, esetleg sikerül felkelteni érdeklődését intézményünk, illetve a rendőr/határrendész szakma iránt.

Esetleges kérdéseit, kéréseit, javaslatait, véleményét az arszg@arszg.hu címre juttathatja el, melyet szeretettel várunk.

Köszönjük érdeklődését!

Tisztelettel: